Харчове виробництво

HACCP

HACCP є системою ідентифікації, оцінки та контролю небезпечних факторів всього виробничого ланцюжка харчових продуктів – починаючи від приймання сировини і закінчуючи реалізацією кінцевому споживачу.
ISO 22000
Стандарт ISO 22000 охоплює всі етапи виробництва харчових продуктів – починаючи від контролю якості сировини і закінчуючи матеріалом упаковки, а також умови транспортування, зберігання та реалізації готової продукції.

FSSC 22000

Заснована на стандартах FSSC 22000 – це надійна схема сертифікації системи менеджменту безпеки харчових продуктів, що має міжнародне визнання.

IFS Food

Міжнародний стандарт IFS заснований на принципах НАССР та ISO 9001 та орієнтований на забезпечення безпеки харчової продукції при її виготовленні та упаковці.

GlobalGAP

Даний стандарт контролює хімічне, мікробіологічне, радіаційне забруднення і механічне засмічення практично всіх видів сільгосппродукції тваринного і рослинного походження протягом повного циклу виробництва.
BRCGS Food
BRCGS Food issue 8 – Міжнародний стандарт безпеки та якості харчових продуктів, розроблений Британським консорціумом роздрібної торгівлі.

Виробництво

ISO 50001

ISO 50001 – стандарт на системі енергетичного менеджменту забезпечує будь-яку організацію повноцінною стратегією дій, що дозволяє досягти підвищення ефективності енергосистеми, і, як результат, отримати значну економію енергоресурсів.

ISO 45001

ISO 45001 – містить вимоги щодо організації системи управління професійною безпекою та здоров'ям. Він забезпечує зниження ризиків для безпеки та здоров'я працівників під час виконання трудових обов'язків, зменшує ймовірність виникнення нещасних випадків...
ISO 14001
Міжнародний стандарт містить вимоги до системи екологічного менеджменту (СЕМ). Цей документ було розроблено для того, щоб зменшити вплив діяльності підприємства на довкілля. У багатьох державах, у тому числі і в Україні, ISO 14001 прийнято як національний стандарт.
Медицина
GMP
Міжнародний стандарт GMP є основним документом, за яким здійснюється сертифікація фармацевтичних виробництв у всьому світі. Ліки, активні інгредієнти, харчові добавки (Бади), медичні пристрої та діагностичне обладнання виготовляються в строгій відповідності з його вимогами.
ISO 13485
Міжнародний галузевий стандарт ISO 13485 містить вимоги до системи менеджменту якості підприємств, що беруть участь в ланцюжку створення медичного обладнання. Його застосування необхідно виробникам, які випускають матеріали і компоненти для медичних виробів, компаніям, проектує і виготовляє медичні вироби, а також сервісним організаціям.
ISO 17025
Міжнародний стандарт ISO 17025 є основним для випробувальних і калібрувальних лабораторій. Він містить вимоги до рівня кваліфікації співробітників, працездатності лабораторного обладнання, умов, у яких проводяться вимірювання, що використовуються методиками, ведення документообігу і т. д.

Машинобудування

IATF 16949
Міжнародний стандарт IATF 16949 – галузевий автомобільної промисловості. Він описує вимоги до систем управління якістю компаній, що виробляють автомобілі, автобуси, вантажівки та мотоцикли, що надають послуги та/або випускають запасні частини.
IRIS
IRIS – міжнародний стандарт якості ґрунтується на положеннях стандарту ISO 9001 та враховує специфічні вимоги залізничної галузі. Він застосовується для постачальників обладнання та компонентів для залізничної промисловості та забезпечує дотримання якості продукції на всіх етапах поставок.

Система менеджменту якості

ISO 9001
Міжнародний стандарт ISO 9001 встановлює вимоги до функціонує на підприємстві системи менеджменту якості (СМЯ), дотримання яких гарантує високу якість його роботи і надійність як партнера і постачальника.
Сертифікація ISCC
Цілі Міжнародної системи сертифікації сталого розвитку та вуглецю (ISCC) полягають у створенні міжнародної, практично життєздатної та прозорої системи сертифікації біомаси та біоенергії.

ВИРОБНИЦТВО КОРМІВ

GMP+
GMP+ – це стандарт, який призначений забезпечувати безпеку різних кормів, інгредієнтів, преміксів, комбікормів, а також харчових добавок для тварин.
IT І ІФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА
ISO 27001
Стандарт ISO 27001 призначений для сертифікації систем менеджменту інформаційної безпеки (СМІБ) в будь-якій організації. Виконання його вимог дозволяє мінімізувати ризики втрат інформаційних активів підприємства, що дуже актуально в даний час.
ЕКО ГОТЕЛЬ
Eco-Hotel
Стандарт Eco-Hotel розроблений компанією TUV Rheinland на підставі вимог міжнародних стандартів OHSAS 18001 та ISO 14001
© 2023 MNC Group
  • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
  • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60