Вітаємо компанію CFG TRADING LLC з успішним проходження аудиту GMP+

Колектив компанії МНС ГРУП радий привітати компанію CONTINENTAL Farmers Group з успішним проходженням аудиту за стандартом GMP+ на двох площадках, CFG Trading(GMP058594) в Україні та CFG Trading Switzerland SA(GMP058595) в Швейцарії. Це чудове досягнення підтверджує високий рівень кормової безпеки, на якому оперує CONTINENTAL Farmers Group.

CONTINENTAL Farmers Group продемонструвала і підтвердила свої сильні сторони в галузі стандарту кормової безпеки GMP+. Це включає суворий контроль якості, дотримання норм і стандартів у процесі виробництва, зберігання та розподілу кормових продуктів. Компанія приділяє особливу увагу вимогам безпеки і здоров'я тварин, а також дотримується всіх необхідних процедур і протоколів, пов'язаних з якістю кормових інгредієнтів та готових кормів.

Важливо відзначити, що аудит проводився від імені компанії Control Union, що підкреслює серйозність і об'єктивність оцінки. CONTINENTAL Farmers Group продемонструвала свою відмінну роботу та співпрацю під час аудиту, що допомогло успішно завершити його.

Ми вітаємо CONTINENTAL Farmers Group з цим значним досягненням і впевнені, що компанія продовжить дотримуватись високих стандартів кормової безпеки та прагнути до подальшого поліпшення своєї діяльності.
11.05.2023

ОСТАННІ НОВИНИ

    © 2023 MNC Group
    • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
    • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60