Компания ВАСИЩЕВСКИЙ ЗАВОД РАСТИТЕЛЬНЫХ МАСЕЛ FSSC 22000 v4.1 и GMP+B1!

Компанія МНС Груп вітає компанію Васищевської Завод Рослинних Масел (ТМ Наша Олія) з проходженням сертифікаційного аудиту за міжнародними стандартами FSSC 22000 v.4.1. і стандарту GMP + B1 і отриманням сертифікату відповідності.
Компанія ВЗРО займається переробкою соняшника на власних виробничих потужностях. Це сучасний маслоекстракційний завод з усією необхідною інфраструктурою, що дозволяє переробляти більш 180000 тонн соняшнику на рік. Також, завод може переробляти і інші види олійних, зокрема сою та ріпак. На підприємстві впроваджені передові технології з переробки олійних, а також, останнім часом приділяється дуже багато уваги енергоефективності. Специфіка підприємства передбачає безперервний процес роботи, тому виробництво готової продукції і контроль його якості здійснюється нашими фахівцями 24 години на добу 7 днів на тиждень. Вся готова продукція (олія соняшникова, шрот і паливні палети з лушпиння соняшника) відповідає відповідним стандартам якості і безпеки, на кожну відвантажується партію готової продукції виписується паспорт якості.
Як зазначив Генеральний директор «ВЗРО Анар Агавердіев, при врученні сертифікатів, компанія постійно шукає шляхи розвитку та вдосконалення своєї компанії, а сертифікація і визнання від міжнародного органу з сертифікації це додатковий стимул для того щоб постійно тримати себе в тонусі. Один із стимулів – це вимоги обох стандартів щодо проведення не анонсованого аудитів, і для того щоб орган з сертифікації не застав нас зненацька ми завжди готові до будь-яких аудитів і перевірок, а не тільки в момент сертифікації. Як свідчить наш логотип, всю продукцію ми виробляємо з любов до нашої справи.
Компанія показала величезне зростання і поліпшення з моменту первинного аудиту підприємства на предмет можливості проведення сертифікаційного аудиту інтегрованої системи менеджменту відповідно до вимог стандартів GMP + B1 і FSSC 22000 v4.1, до сьогоднішнього моменту, а судячи по цілям і завданням, а так само за плановими ППР видно, що компанія не збирається зупинятися на досягнутому, а в майбутньому буде показувати нам все нові і нові звершення і здобутки не тільки на українському ринку, але і на міжнародному.
Ми пишаємося, що у нас в країні є такі компанії і клієнти, які демонтують прихильність своїй справі і розвитку економіки. Бажаємо постійно вдосконалюватися, знаходити шляхи розвитку свого бізнесу і можливості освоєння нових ринків збуту.
15.04.2019

ОСТАННІ НОВИНИ

    © 2023 MNC Group
    • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
    • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60