Компанія Гідросенд (ТМ Кухар Рішельє), пройшли ресертифікаційний аудит на відповідність вимогам FSSC 22000 v.5.1 від TUV Rheinland

У той час коли усі господині готувалися до нового року, компанія Гідросенд зустрічала групу провідних аудиторів від німецького органу по сертифікації TUV Rheinland для проходження зовнішнього аудиту на відповідність одного з самих вимогливих стандартів з харчової безпеки FSSC 22000.

Команда компанії Кухар Рішельє дає можливість поринути у частину історії французької кухні дегустуючи їх продукцію, а аудиторська група перевіряла усі процеси виробництва від закупівлі сировини до відвантаження продукції на полиці торгівельних мереж на відповідність дотримання вимог харчової безпеки визнаних у всьому світі.

Схема сертифікації FSSC 22000 базується на трьох складових:

  • ISO 22000:2018(FSSC 22000 базується на міжнародних та незалежних стандартах, таких як ISO 22000, ISO/TS 22003);
  • ППУ для окремих секторів(FSSC використовуємо технічні специфікації для галузевих програм попередніх умов (PRP), таких як ISO/TS 22002-1, щоб забезпечити гігієнічне середовище в організаціях);
  • Додаткові вимоги(Вимоги на додаток до схеми забезпечують узгодженість і цілісність, забезпечують управління та додають гнучкості у вирішенні нових проблем безпеки харчових продуктів).

Таким чином, під час аудиту компанія продемонструвала свої можливості по випуску безпечної продукції і можливість простежити увесь життєвий цикл яких проходить кожен компонент при виробництві продукту, якій ви смакуєте.

Сертифікат відповідності для компанії, це в першу чергу демонстрація своєї відданості споживачу через дотримання усіх вимог міжнародного та державного законодавства на відповідність вимогам харчової безпеки. Сертифікація FSSC 22000 забезпечує високоякісні та послідовні аудити, що контролюються надійною програмою сумлінності та перевіряються ліцензованими органами з сертифікації, таким як TUV Rheinland та кваліфікованими аудиторами.

Компанія МНС ГРУП, та наша аудиторська група вітає компанію Гідросенд с успішним проходженням аудиту, та бажає розвитку та освоєння нових світових ринків для знайомства всього світу з українськими компаніями
08.02.2023

ОСТАННІ НОВИНИ

    © 2023 MNC Group
    • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
    • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60