USoft HTI отримали з сертифікат ISO 9001:2015

Ми щиро вітаємо компанію USoft HTI з успішним проходженням сертифікаційного аудиту. Це одна з тих компаній, в якій у процес відповідності інтегрованій системі менеджменту задіяний і залучений практично кожен співробітник компанії, а найбільше - вище керівництво.

USoft HTI є прихильником системи управління якістю починаючи з дати заснування компанії, а саме з 2005 року. USoft HTI дотримується стандартів ISO 9001:2015, що гарантує здатність задовольняти вимоги до якості та підвищувати задоволеність клієнтів у відносинах між постачальниками та клієнтами. Компанія отримала сертифікат ISO 9001:2015, щоб продемонструвати свою відданість якості, клієнтам та готовність підвищувати ефективність.

В умовах війни компаніям складніше проходити аудити за стандартами систем менеджменту, т.я. більшу частину часу приділяється тим процесам, які актуальні та деякі питання, документи та процедури відходять убік.

Аудит системи менеджменту дає можливість підтвердити, що всі процеси підприємства знаходяться під контролем і того, що в компанії немає слабкої точки, яка може перерости в ризик для підприємства.

20.07.2023

ОСТАННІ НОВИНИ

    © 2023 MNC Group
    • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
    • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60