Успішне проходження аудиту ISO 9001:2015 ХНУ ім. Каразіна

Компанія МНС ГРУП вітає Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна з успішним проходження ресертифікаційного аудиту відповідно до вимог стандарту ISO 9001:2015 від імені міжнародного німецького органу з сертифікації TUV Rheinland.

ХНУ ім. В. Н. Каразіна є одні з найстаріших ВНЗ східної Європи, чималої гордості заслуговує на той факт, що ХНУ займає лідируючі позиції ВНЗ України і з недавніх пір увійшов до ТОП 500 ВНЗ за світовим рейтингом QS World University Rankings-2020 і займає гідне 491 місце. . Керівництво університету та весь викладацький персонал постійно вдосконалюється у своїх професійних навичках та робить все, щоб активно утримувати наближатися до першості у світовому рейтингу.

За результатом успішного проходження інспекції, аудиторська група неодноразово наголошувала на високому професіоналізмі, зацікавленості персоналу, далекоглядності ВНЗ та стратегії розвитку організації в цілому. Система менеджменту якості для Каразіна це не просто формальність або система заради сертифікації, персонал пишається своєю роботою і тим, що вони підтримують та постійно покращують систему управління націлену на надання якісного навчального процесу та наукової складової університету.

Наш колектив вітає Каразіна з успішним проходженням аудиту, бажає постійно покращуватися, бути завжди передовим ВНЗ з методології надання знань, рівню навчання своїх студентів, не зупинятися на досягнутому та покращувати свої позиції у світовому рейтингу.
14.07.2020
© 2023 MNC Group
  • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
  • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60