СГП МБС Офіційно Сертифікована за Стандартом ISO 22000:2018: Гарантія Якості та Безпеки в Кожній Продукції!

З гордістю повідомляємо, що компанія СГП МБС, що спеціалізується на виробництві симбіотиків та пробіотиків, успішно пройшла процес ресертифікації згідно зі стандартом ISO 22000:2018. Цей важливий момент підтверджує високі стандарти якості та безпеки харчових продуктів, які компанія надаємо своїмклієнтам.

ISO 22000:2018 — це міжнародний стандарт, який встановлює вимоги до системи управління безпекою харчових продуктів, забезпечуючи ланцюг постачання продукції, безпечної для споживання. Проходження цієї сертифікації підкреслює відданість забезпеченню високих стандартів якості та довіри з боку клієнтів компанії.

Група аудиторів компанії МНС ГРУП відзначає наполегливу працю та професіоналізм співробітників компанії СГП МБС, які допомогли досягти цього важливого моменту. Ми вдячні нашим клієнтам за їх довіру та вибір нас в якості партнера з сертифікації. Наша команда пишається нашими клієнтами. Ми з гордістю відзначаємо, що наші клієнти працюють на благо своїх клієнтів, надаючи продукцію найвищої якості.

Дякую за вашу довіру!

З повагою,

Команда МНС ГРУП

13.10.2023

ОСТАННІ НОВИНИ

    © 2023 MNC Group
    • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
    • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60