Ресертифікаційний аудит підприємтсва «Красноградський млин»

Компанія МНС ГРУП з гордістю вітає компанію Красноградська млин з успішних проходження і переходом підприємства на стандарт ISO 22000:2018. Красноградська млин є один з найстаріших підприємства Харківської області з виробництва борошна і манної крупи. Персонал підприємства робить все для того, щоб випускати якісну і безпечну продукцію.

Аудиторська група відзначає високу відповідальність персоналу та постійне вдосконалення системи менеджменту і підприємства в цілому, що сприяє посиленню позицій на ринку, випуску якісного продукту і знаходити нові ринки збуту. Завдяки високому професіоналізму відповідального персоналу по системі ISO 22000: 2018 підприємство успішно пройшло ресертифікаційний аудит і черговий раз підтвердили статус сертифікованого підприємства по міжнародній системі харчової безпеки, яка базується на принципах HACCP, законодавчих вимог, гігієнічних і інших додаткових вимог стандарту.

Бажаємо підприємству безперервно вдосконалюватися, зростати, знаходити нові ринки збуту і зміцнювати позиції на існуючих.
05.04.2021

ОСТАННІ НОВИНИ

  КОНТАКТИ

  КОНТАКТИ ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ

  Смирнов Олександр,
  Директор МНС Груп
  Адреса: Україна, м. Харків,
  проспект Науки 60
  Тел: +380672344288
  Mail: info@certification.ua

  Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.

  © 2023 MNC Group
  • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
  • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60