Надання послуг з сертифікації підприємства ланцюга кормового виробництва

Фото: Провідний менеджер Control Union та МNC Group LLC
МНС ГРУП партнер і представник провідних міжнародних органів з сертифікації, рада оголосити про продовження своєї важливої роботи в галузі сертифікації з кормової безпеки.
Нагадаємо, що фахівці саме нашої компанії перші в Україні отримали статус провідних міжнародних аудиторів за стандартами кормової безпеки та провели найбільшу кількість аудитів.

Кормова безпека є ключовим аспектом у сільськогосподарській та харчовій промисловості, а також для здоров'я та благополуччя наших тварин. У цьому контексті сертифікація з кормової безпеки стає все більш важливою, забезпечуючи високі стандарти якості та безпеки у виробництві та торгівлі кормами.

Крім того, ми зобов'язуємось продовжувати допомагати нашим клієнтам у їхньому прагненні вийти на міжнародні ринки. Ми розуміємо, що конкуренція на глобальному рівні потребує відповідності найвищим стандартам якості та безпеки. Тому наша компанія готова допомагати не лише з питань сертифікації з кормової безпеки, а й надавати цінні ресурси, знання щодо експорту продукції, які допоможуть клієнтам досягти успіху на світовій арені. Ми прагнемо бути надійним партнером, який підтримує наших клієнтів на кожному кроці і допомагає їм досягти міжнародного успіху.

МНС ГРУП, здійснює роботи з організації і проведення процедури сертифікації, що відповідають міжнародним нормам та вимогам. Наша компанія має кваліфікацію та досвід у галузі кормової безпеки, і ми пишаємося тим, що можемо сприяти поліпшенню якості та безпеки продукції наших клієнтів.

Ми також хочемо висловити нашу щиру подяку всім нашим партнерам, які підтримують нас у нашій місії забезпечення кормової безпеки. Ваше партнерство та довіра є неоціненними для нас. Ми цінуємо нашу спільну роботу та прагнемо подальшого розвитку наших відносин, щоб разом продовжувати покращувати стандарти безпеки та якості в кормовій індустрії.

Наші сертифікаційні процеси включають оцінку відповідності виробництва кормів вимогам стандартів кормової безпеки, проведення аудитів і перевірок, а також видачу офіційних сертифікатів. Ми працюємо з різними підприємствами в сільськогосподарському секторі, ветеринарії та кормовій промисловості, допомагаючи їм підтвердити відповідність високих стандартів якості та відповідності вимогам ринку.

МНС ГРУП прагне постійного розвитку та вдосконалення своїх послуг у галузі сертифікації. Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, розуміючи їхні потреби та цілі. Наша команда досвідчених та кваліфікованих фахівців готова надати професійний супровід та консультації на всіх етапах сертифікації.

Ми запрошуємо усі зацікавлені компанії, що займаються виробництвом, зберігання, продаж та транспортування.
12.11.2022

ОСТАННІ НОВИНИ

    © 2023 MNC Group
    • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
    • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60