• TÜV Rheinland
  Ми раді повідомити, що TÜV Rheinland - наш партнер з безпеки та якості продукції.
  Компанія, заснована майже 150 років тому, є одним із провідних світових постачальників послуг із тестування з більш ніж 20 600 співробітниками та річним доходом близько 2 мільярдів євро.
  Ми цінуємо їх висококваліфікованих експертів, які проводять випробування технічних систем та продуктів по всьому світу, підтримують інновації у технологіях та бізнесі, навчають людей численним професіям та сертифікують системи управління відповідно до міжнародних стандартів.
  TÜV Rheinland викликає довіру до продукції та процесів у глобальних ланцюжках створення доданої вартості та товарних потоків.
  Крім того, з 2006 року TÜV Rheinland є членом Глобального договору ООН, спрямованого на просування сталого розвитку та боротьбу з корупцією, що наголошує на їхньому зобов'язанні побудувати більш безпечний і стійкий світ для всіх.
  Ми з гордістю працюємо з TÜV Rheinland та вважаємо, що наше партнерство забезпечує нашим клієнтам високу якість продукції та послуг.
 • TBG GmbH
  Маємо честь працювати з TBG GmbH, командою однодумців, які протягом кількох років активно займаються питаннями якості та безпеки життя людей.
  Їхнє головне бажання - досягти кращих результатів для своїх клієнтів, і ми впевнені, що це призведе до прогресу і дасть більше гарантій іншим.
  TBG GmbH дотримується трьох основних принципів:
  TECHNIK - Знання технологій та передового досвіду!
  UMWELT - Безпека довкілля для життя!
  VERTRIEB - Реалізація високоякісної продукції, відповідність міжнародним стандартам!
  Ми раді партнерству з TBG GmbH і впевнені в якості їхньої продукції, а також у їхній відданості цінностям якості та безпеки.
 • LL-C
  Наш партнер, LL-C - це міжнародна група професіоналів, яка займається наданням повного спектру послуг із сертифікації, тестування та навчання.
  Вони пропонують високоякісні послуги та підтримку для своїх клієнтів, які є їхнім головним пріоритетом
 • АНК Ukraine
  Наш партнер, АНК Ukraine, є німецько-українською промислово-торгівельною палатою, яка є частиною всесвітньої мережі німецьких зовнішньоторговельних палат (AHK) з офісами у 92 країнах світу.
  Заснована в Києві в 2016 році, AHK Ukraine підтримує українські та німецькі компанії у розвитку міжнародного бізнесу та є важливою платформою для двостороннього економічного обміну.
 • Chemonics International, Inc.
  Наші партнери, Chemonics International, Inc. є світовим лідером в інноваційних рішеннях для вирішення глобальних проблем.
  Вони вірять у те, що спільноти по всьому світу можуть створювати інновації для вирішення складних проблем, і для цього їм потрібна глобальна мережа, яка пов'язує ці спільноти.
  Chemonics International, Inc. представляє таку мережу, яка включає тисячі місцевих експертів, які готові допомогти у поширенні ефективних ідей у різних регіонах світу.
  Як партнери ми готові працювати з Chemonics International, Inc. та використовувати їх глобальну мережу для досягнення наших цілей та вирішення складних завдань.
 • GIC
  Ми з гордістю повідомляємо, що GIC є нашим партнером.
  GIC – міжнародний орган із сертифікації, який акредитований IAS та спеціалізується на сертифікації систем менеджменту, а також забезпечує сертифікацію продукції, навчання аудиторів, реєстрацію аудиторів, випробування в рамках концепції "однієї зупинки".
  Завдяки співпраці з таким професійним та досвідченим партнером, ми можемо надати нашим клієнтам повний спектр послуг із сертифікації та забезпечити їх відповідність міжнародним стандартам якості та безпеки.
© 2023 MNC Group
 • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
 • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60