ДП "Новопокровський комбінат хлібопродуктів" успішно пройшли ресертифікаційний аудит FSSC 22000

Вітаємо Компанію «Новопокровський комбінат хлібопродуктів» з успішним завершення ресертифікаційного аудиту згідно з міжнародним стандартом систем управління безпекою харчових продуктів FSSC 22000.

Під час аудиту, проведеного фахівцями компанії MNC Group від аудиторського органу LL-C Certification, компанія пройшла через ретельну перевірку всіх аспектів своєї системи управління безпекою харчових продуктів. Це включало в себе оцінку процесів виробництва, санітарних умов, контролю якості та безпеки продукції.

Впровадження та підтримка стандартів безпеки харчових продуктів відіграє ключову роль у забезпеченні довіри споживачів та успішному розвитку бізнесу компанії. Компанія Новопокровсктй КХП – це виробництво, яке знаходиться у краї близькому розташуванні до зони бойових дій.

Незважаючи на те, що Компанія розташована на відстані 100 км від зони активних бойових дій, це не перешкода для виконання своїх зобов'язань перед народом України, своїм персоналом та економікою країни. Наявність таких компаній в Україні підвищує бойовий дух народу і демонструє, що навіть у складних часах ми залишаємося стійкими і продовжуємо працювати.

За словами керівництва заводу, випуск безпечного продукту харчування є для них першочерговим завданням, і кожен рік у бюджет компанії закладаються додаткові витрати на поліпшення системи харчової безпеки. Це охоплює модернізацію обладнання, поліпшення інфраструктури, навчання персоналу, а також сертифікацію за всіма стандартами якості і безпеки. Висока культура виробництва сьогодні - це безпечний продукт завтра.

Дякуємо компанії за відкритість під час аудиту. Бажаємо компанії реалізувати всі задумані та поставлені плани на рік і залишатися компанією, яка представляє компанію на міжнародному ринку на найвищому рівні.
04.03.2024

ОСТАННІ НОВИНИ

  КОНТАКТИ

  КОНТАКТИ ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ

  Смирнов Олександр,
  Директор МНС Груп
  Адреса: Україна, м. Харків,
  проспект Науки 60
  Тел: +380672344288
  Mail: info@certification.ua

  Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.

  © 2023 MNC Group
  • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
  • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60