Новопокровський КХП ISO 9001:2015

Наша компанія з гордістю сьогодні вручила сертифікат Державному Підприємству Новопокровський КХП про проходження ресертифікаційного аудиту за міжнародним стандартом ISO 9001 діє до: 2015. Даний ресертіфікационний аудит був проведений в рамках наглядового аудиту за стандартом FSSC 22000 v4.1. Новопокровський КХП є одним з найбільших на Україні зернопереробних підприємств, що лідирують в системі хлібопродуктів.

На сьогоднішній день «Новопокровський КХП» – сучасне, високомеханізоване, автоматизоване підприємство, яке займається виробництвом борошна, комбікормів, сушки і зберігання зерна, наданням послуг з доставки продукції в різні регіони України, експортом в інші країни. Продукція Новопокровського КХП існує практично в кожному супермаркеті країни і користується величезним попитом.

Як і безпеку виробничих ліній проверенна міжнародними аудиторами та підтверджена міжнародними сертифікатами. Практично повна автоматизація виробничого процесу, злагоджене дія всього колективу працює як єдине ціле, і найголовніше технологія виробництва, аналогів якої не існує в Харкові на жодному переробному підприємстві – є гарантом розвитку підприємства і випуску якісної та безпечної продукту.

Як відзначаю аудитори, фахівці підприємства показують високий рівень знання, злагодженості і професіоналізму в своїй повсякденній діяльності, що допомогло успішно, швидко і професійної пройти ресертіфікационний і наглядовий аудит.

Ми раді і горді такому клієнтові і бажаємо постійного розвитку, добробуту і постійного вдосконалення.
05.08.2019

ОСТАННІ НОВИНИ

    © 2023 MNC Group
    • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
    • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60