Компанія МНС ГРУП з гордістю оголошує про свою участь у Молочній Олімпіаді як модератор секції "Social Pressure and New Technologies"

???? Ми запрошуємо вас долучитися до цього унікального заходу, який є одним із найбільших міжнародних подій на молочному ринку. Щорічно збирає сотні представників світової молочної індустрії.

???? За 12 років роботи Молочна Олімпіада об'єднала понад 11 000 учасників з усього світу. Її основна мета — визначити перспективи світового молочного ринку, оцінити наявні загрози галузі та спрогнозувати потенційні тенденції та можливості розвитку.

???? Нові економічні реалії створюють нові виклики та можливості. Те, що ще кілька років тому здавалося неможливим сьогодні вже відбувається! Саме так можна сьогодні охарактеризувати ситуацію на молочному світовому ринку Євразійського континенту. Регіони, що тривалий час залишалися в тіні, сьогодні стають центром молочного бізнесу, країнами, що подають величезні надії на зростання і успіх.

???? Реєстрація учасників здійснюється на офіційному сайті Молочної Олімпіади.

????️ З 26 по 30 травня у Анкарі (Туреччина), в рамках Молочної Олімпіади, ми зіберемо провідних експертів і представників світової молочної індустрії для обговорення актуальних питань, новітніх тенденцій і перспектив розвитку галузі.

???? Крім того, ми раді запропонувати всім учасникам спеціальну знижку в 10% на всі види послуг при реєстрації з використанням промокоду "MAZUR"!

Не пропустіть можливість взяти участь у цьому захоплюючому події та розширити свої знання в галузі безпеки кормів! Реєстрація учасників здійснюється на офіційному сайті Молочної Олімпіади.
19.04.2024

ОСТАННІ НОВИНИ

    © 2023 MNC Group
    • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
    • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60