ТОВ “Турбогаз” Ресертифікаційний аудит ІСМ

Організація Турбогаз бере свій початок з 1975 року і було створено для розвитку та використання передового енерготехнологічного обладнання в області газової індустрії. З першого року роботи компанія почала виробляти передові дослідні зразки турбодетандеров, які з перших днів існування відразу були взяті в роботу на територіях України, Азії, СРСР. Зі збільшенням потужностей заводу компанія так само і збільшувала географію використання свого обладнання і почала постачання на ринки Туркменістан, Узбекистан.

З 2001 року організація вже поставляє свою продукцію на ринки Росія, Білорусь, Казахстан, Узбекистан, Туркменістан, а також з країнами Перської затоки, Латинської Америки та Африки. Аналіз даних ринків дав можливість освоювати нові технології та пропонувати передові рішення

В цьому році організація Турбогаз пройшла черговий ресертіфікационний аудит Інтегрованої Системи Менеджменту і підтвердили відповідність вимогам стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 і ISO 45001:2018. Дані вимоги є невід’ємною складовою роботи таких величезних компаній. Бажаємо клієнту завжди залишатися передовим підприємством галузі, освоювати нові ринки, нові технології і завжди бути актуальними.
20.07.2021

ОСТАННІ НОВИНИ

  КОНТАКТИ

  КОНТАКТИ ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ

  Смирнов Олександр,
  Директор МНС Груп
  Адреса: Україна, м. Харків,
  проспект Науки 60
  Тел: +380672344288
  Mail: info@certification.ua

  Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.

  © 2023 MNC Group
  • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
  • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60