КРАСНОГІРСЬКИЙ ОЛІЙНИЙ ЗАВОД успішно пройшли аудит за схемою сертифікацій GMP+ компанії LL-C (Certification) Czech Republic a.s

Компанія МНС ГРУП, вітає компанію КРАСНОГІРСЬКИЙ ОЛІЙНИЙ ЗАВОД з успішним проходженням сертифікаційного аудиту за схемою сертифікації GMP+ B1. Це підтвержує високу якість виробничтва та безпечності продукції, яку компанія виродляє для животних. Аудит був проведен провідними аудиторами компанії LL-C (Certification) Czech Republic a.s., яка є одним з провідних органів з надання послуг з сертифікації.
Компанія виробляе кормові матеріали з сонячнику та рапсу, які містять велику кількість білку та жирних кіслот, яки необхідні для здоровья дивотних.
Компанія КРАСНОГІРСЬКИЙ ОЛІЙНИЙ ЗАВОД, приділяє особливу увагу якості та складу своїх продуктів, зоб забезпечити найкращий варіант для годівлі тварин та покращити їх здоров’я та благополуччя.
Компанія дотримується принципів HACCP та вимог стандартів ISO 9001, ISO 22000 для забезпечення якості та безпеки виробляємої продукції, як харчової так і кормової.
Ми вітаємо КРАСНОГІРСЬКИЙ ОЛІЙНИЙ ЗАВОД компанію з успішним проходження аудиту та проявлений професіоналізм для проведення ретельної перевірки. Бажаємо компанії подальших успіхів у діяльності та виробництві продукції.
03.05.2023

ОСТАННІ НОВИНИ

  КОНТАКТИ

  КОНТАКТИ ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ

  Смирнов Олександр,
  Директор МНС Груп
  Адреса: Україна, м. Харків,
  проспект Науки 60
  Тел: +380672344288
  Mail: info@certification.ua

  Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.

  © 2023 MNC Group
  • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
  • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60