GMP+ сесія Turkey 2021 22-30 травня 2021р.

Компанія МНС ГРУП офіційний партнер Нюрнберзького тренінгового центру в особі компанії TBG GmbH запрошує всіх бажаючих на першу міжнародну GMP+ SESSION TURKEY 2021.

З 1 березня 2021 року організація GMP+ International офіційно видала концептуально нову версію стандарту GMP+ FS 2020 та вже з 1 вересня 2021 року сертифікаційні органи почнуть перевіряти підприємства за новою версією стандарту. Спеціально для цього фахівці Нюрнберзького Тренінгового Центру розробили унікальний новий курс для всіх сертифікованих компаній і тих, хто тільки планує сертифікацію за стандартом GMP+. Цей курс буде виключно практичним за результатом, якого ви зможете самостійно розібратися в новій версії стандарту. Так само повз розуміння того, як вам змінити ваші документи та розуміння того, що потрібно доопрацювати згідно з новою версією стандарту, Ви отримаєте сертифікат 1-2 сторони, підписаний особисто Johan den Hartog (директором компанії GMP+ International) з яким ви зможете самостійно проводити аудити свого підприємства і ваших постачальників відповідно до нових вимог стандарту TS 1.2. Закупівлі

Місце проведення:

ВЕРЕЖЖЯ АНТАЛІЇ

Район Анталії на середземноморському узбережжі Туреччини вважається одним із головних туристичних центрів країни. Ще він найтепліший – купальний сезон тут починається у квітні та закінчується лише у листопаді.

Попередньо:

Kirman Hotels Belazur Resort & Spa 5* (місце проведення може бути змінено організатором.) Serik 07000 Belek Antalya Turkey.
17.03.2021

ОСТАННІ НОВИНИ

    © 2023 MNC Group
    • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
    • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60