Вручення сертифікату ISO 22000 (ТОВ “Дельта”)

Компанія МНС ГРУП, вручила міжнародний сертифікат ISO 22000: 2018 «Системи менеджменту безпеки харчових продуктів» після успішного проходження сертифікаційного аудиту компанії ТОВ “Дельта” ТМ Tekro.

Компанія МНС ГРУП, вітає керівництво та співробітників заводу Дельта (ТМ Tekro) з успішним проходження сертифікаційного аудиту.

Компанія ТЕКРО, є сучасною організацією, яка об’єднала в собі виробництво, трейдинг, маркетинг і консультативна діяльність в сфері годівлі та утримання всіх видів сільськогосподарських тварин і птахів. Дана компанія була заснована в 1991 році в Чехії і на даний момент є однією з провідних компаній з виробництва продукції сільгосп тварин і домашніх тварин.

В Україні компанія ТЕКРО була заснована в 1996 році і на даний момент представлена ​​двома виробничими майданчиками. Ми дуже раді, що компанія ТЕКРО вибрала саме нашу компанію для сертифікації свого заводу в області дії: “виробництво вітамінно-мінеральних преміксів, білково-мінерально-вітамінних добавок, комбікормів, соєвої макухи та олії”. При проведенні сертифікаційного аудиту, компанія показала високий рівень виробництва, відповідність усім вимогам українського та міжнародного законодавства, європейські цінності і бажання рухатися вперед і розвивати свою продукцію і робити її безпечною та якісною.

Бажаємо компанії постійно вдосконалюватися, ніколи НЕ зупинятися на досягнутому і завжди досягати поставлених перед собою планів і цілей. Ми впевнені, що сертифікати отримані від компанії MNC GROUP сприятиме освоєнню нових ринків, постійно залишатися в тонусі і тримати лідерські позиції.
06.12.2019

ОСТАННІ НОВИНИ

    © 2023 MNC Group
    • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
    • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60