Вітаємо ДП «НОВОПОКРОВСЬКИЙ ХПП» з проходженням аудиту з FSSC 22000

Колектив компанії МНС ГРУП вітає Новопокровський КХП з успішним проходженням аудиту за новою версією стандарту харчової безпеки FSSC 22000 версії 5, цей стандарт набув чинності 1 січня 2020 року і не мав давав компанія перехідного періоду для адаптації системи за новими вимогами стандарту. В умовах жорсткого карантину та наявності величезного завантаження підприємства для забезпечення країни та області борошном та наповнення держ.резерву, керівництво компанії та відповідальні за якістю та харчовою безпекою взяли активну участь для переходу підприємства на новий стандарт.

Як відзначили аудитори компанії МНС Груп спільно з міжнародними аудиторами компанії TUV SUD, колектив компанії продемонстрував свій професіоналізм, прихильність до своєї справи та підтвердили свою компетентність та знання стандарту. У рамках проведеного аудиту, аудиторська група відзначила готовність підприємства до всіх змін та високий ступінь реагування на надзвичайні ситуації та зміни епідеміологічної ситуації у країні. Так само в рамках володіння компанією сертифікату FSSC, був проведений позачерговий віддалений аудит для виявлення здатності реагування керівництва компанії та відповідальних за системою на ситуацію, що виникла з COVID-2019 і з гідністю відстояли честь одного з кращих підприємства борошномельної галузі.

Бажаємо компанії постійно вдосконалюватися, не залишати лідируючих позицій галузі, освоювати нові ринки і завжди прагнути кращого та розвиватися.
27.08.2020

ОСТАННІ НОВИНИ

    © 2023 MNC Group
    • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
    • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60