Хочемо привітати компанію ТОВ Клуб Сиру із успішним проходженням аудиту за стандартом FSSC 22000.

Хочемо привітати компанію ТОВ Клуб Сиру із успішним проходженням аудиту за стандартом FSSC 22000. Компанія Клуб Сиру виробляє високоякісну продукцію, і аудит підтвердив, що підприємство суворо дотримуєтеся всіх вимог і норм у галузі харчової безпеки.
Ми знаємо, що стандарт FSSC 22000 є важливим та вимогливим, і ми пишаємося тим, що ваша компанія пройшла цей етап успішно!

Командою аудиторів МНС ГРУП, було відмічено, що фахівці відділу якості та відділу харчової безпеки працювали дуже ретельно та послідовно, тому робота була оцінена відповідним чином.
Компанія ТОВ Клуб Сиру в котре підтвердила свій високий рівень професіоналізму та дисципліни в роботі, продемонструвала відповідальне ставлення до процесу якості виробництва свого продукту. а також своє прагнення до постійного поліпшення якості та безпечності продуктів. Аудити є необхідним кроком у розвитку вашого бізнесу, і ми раді, що ви продовжуєте підтверджувати свій прогрес.
Також хочемо відзначити вашу постійну роботу та відданість справі, особливо в умовах війни. Разом ми ближче до перемоги!

Ми сподіваємося на подальшу співпрацю між нашими компаніями у нашій спільній меті досягнення якісних продуктів та послуг. Ще раз вітаємо вас з успішним проходженням аудиту за стандартом FSSC 22000 версії 5.1 та бажаємо вам подальших успіхів!

З повагою,

Команда МНС Груп
04.04.2023

ОСТАННІ НОВИНИ

    © 2023 MNC Group
    • Смирнов Олександр, Директор МНС ГРУП
    • Адреса: Україні, м. Харків, Проспект Науки 60